mirbud
gplus
linkedin
youtube

Spotkanie z przedstawicielami z Chin

W dniu dzisiejszym w Expo Mazury odbywa się spotkanie z delegacją władz dystryktu Shunde oraz przedstawicielami chińskich firm między innymi należących do Shunde Furniture Assotiation. To wydarzenie może przyczynić się do rozwoju inwestycyjnego regionu.

W spotkaniu biorą udział władze dystryktu Shunde, w prowincji Guangdong – jednego z najbogatszych hrabstw w Chinach, między innymi dyrektor generalny Biura Promocji Gospodarki i Technologii okręgu Shunde oraz sekretarz generalny dystryktu Shunde, Foshan City, ze Stowarzyszenia Promocji Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Spotkali się oni z przedstawicielami samorządu lokalnego z Warmii i Mazur z Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Oprócz władz samorządowych w spotkaniu biorą udział również przedstawiciele chińskich firm, w tym należących do asocjacji Shunde. Shunde Furniture Association to największy rynek hurtowy i centrum dystrybucji mebli w Chinach i na Świecie, który zrzesza ponad 3300 dystrybutorów oraz ponad 1500 producentów sektora meblowego.

Expo Mazury od blisko dwóch lat współpracuje z asocjacją i dba o pozytywne relacje, mogące mieć wpływ na wizję przyszłości regionu.