mirbud
gplus
linkedin
youtube

Pierwsza Edycja Motohusarii Expo Mazury już za nami.

15-16 lipca zleciał przy akompaniamencie ryku silników oraz pisku opon, a wszystko to za sprawą najnowszej imprezy motoryzacyjnej  w naszym obiekcie.

W ciągu dwóch dni ponad 5000 zwiedzających doświadczyło znacznego podwyższenia poziomu adrenaliny. Zadbali o to przede wszystkim kierowcy uczestniczący w pokazach driftu, którzy dawali pokaz swoich niemałych umiejętności praktycznie od momentu otwarcia imprezy, aż do jej zakończenia. Zaprezentowane zostały m.in. jazda w duecie oraz zawody „kiss the wall” polegające na przejechaniu samochodu jak najbliżej ściany bez jej dotknięcia. Szczęśliwcy mogli podziwiać popisy kierowców z siedzenia pasażera.

Publiczność rozgrzali również członkowie ekipy Motobike3miasto, którzy zaprezentowali niezwykle złożony pokaz stuntów na motocyklach. Prawdziwą wisienką na torcie okazały się akrobacje wykonywane podczas jazdy na motocyklu w tandemie.

Ostatnią z atrakcji, z którą zwiedzający mogli się zetknąć w strefie pokazów była symulacja wyścigu Wrak Race, którą zorganizowała Polska Liga Wraków. Pomimo swojego debiutu wyścig pojazdów, które na co dzień nie mogą poruszać się po polskich drogach spotkał się z dużym zainteresowaniem i podziwem ze strony publiczności.

Gorąca, lipcowa atmosfera zagościła również w naszych halach targowych, gdzie miała miejsce największa w Północnej Polsce wystawa pojazdów. Hale numer 3 i 5 zostały opanowane przez ponad 200 pojazdów, wśród których znaleźć można było m.in. klasyki (oldtimery oraz youngtimery), pojazdy rajdowe, a przede wszystkim pokaźną rzeszę aut poddanych modyfikacjom tuningowym. O podwyższony poziom emocji zadbała ekipa Motohusarii – współorganizator wydarzenia oraz gość specjalny wydarzenia – słynny motoryzacyjny youtuber Kickster. Uczestnicy wystawy nie mogli narzekać na nudę, bowiem ich pojazdy brały udział w różnego rodzaju konkursach m.in. na najlepsze auto zlotu, najlepszy klasyk z czasów PRL, car limbo oraz liczne zmagania związane z car audio. Zwiedzający mogli również spróbować swoich sił na torze gokartowym.