mirbud
gplus
linkedin
youtube

Konkursy fotograficzny i plastyczny Bezpieczne Wakacje rozstrzygnięte!

Podczas wydarzenia edukacyjnego Bezpieczne Mazury odbyło się rozstrzygnięcie konkursów fotograficznego i plastycznego Bezpieczne Wakacje. Znamy zwycięzców!

Konkurs plastyczny Bezpieczne Wakacje był skierowany do dzieci w wieku szkolnym 7-12 lat. Wybór zwycięzców nie był łatwy, ponieważ do Expo Mazury wpłynęło wiele interesujących prac. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i talentem! Nadesłane prace ukazywały tysiące sposobów na spędzanie bezpiecznie czasu podczas wakacji.

Nagrodzonych zostało aż dwadzieścia osób. III miejsce zajęła Joanna Kulwicz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Waplewie. II miejsce zdobyła Alicja Bożyczko z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art. School w Olsztynie. Krzysztof Król z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Waplewie wyjechał natomiast z Expo Mazury pięknym rowerem, tym samym zajmując I miejsce. Oprócz nagród głównych 17 osób otrzymało wyróżnienia.

Konkurs fotograficzny Bezpieczne Wakacje, skierowany do młodzieży w wieku 13-18 lat, również cieszył się wielkim zainteresowaniem. Aleksandra Foryńska z Salezjańskiego Gimnazjum w Ostródzie zajęła III miejsce, Mikołaj Strużyński z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego otrzymał II miejsce, a zwycięzcą została Oliwia Roszkowska z Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie.

Konkursy i wydarzenie Bezpieczne Mazury odbyły się dzięki sponsorom: Michelin, Sokołów, Kaufland, Kruszwica, Hotel Anders, Ostróda Recycling, MPEC Ostróda, Kaktus, Agencji Ochrony Skorpion i Winning Moves.

Lista osób nagrodzonych w konkursie jest dostępna na stronie www.bezpieczne-mazury.pl w zakładce ,,Konkursy”.