mirbud

Wiosna zaczyna się w Expo Mazury!

Już w najbliższy weekend czwarta edycja targów, które co roku przyciągają ok. 10 000 odwiedzających i niemal 150 wystawców. Również w tym roku przez dwa dni, na blisko 14 tys. m kw. powierzchni swoje produkty i usługi zaprezentują producenci oraz dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pośrednicy w obrocie nieruchomości oraz instytucje finansowe. Tradycyjnie także w czasie imprezy będzie można wziać udział w ciekawych prelekcjach i warsztatach takich jak np. warsztaty tworzenia ogrodów w szkle. Gościem Specjalnym tej edycji będzie Dariusz Wardziak czyli Darek Stolarz znany m.in. z programów Dorota was urządzi czy Domowe rewolucje a od niedawna także z własnego programu Darek Solo. On również poprowadzi warsztaty a także spotka się z fanami.

Zielona Arena to już 11. odsłona znanego kiermaszu ogrodniczego. Tej wiosny także na zwiedzających czeka bogata oferta produktów, akcesoriów, narzędzi i maszyn ogrodniczych, małej architektury, krzewów i drzew owocowych, roślin, sadzonek, cebul kwiatowych oraz rękodzieło i żywność regionalna.

Wstęp na powyższe wydarzenia jest płatny: 7 zł przy zakupie online przed wydarzeniem (przez stronę www.expobilety.pl) i 10zł w dniu imprezy. Więcej informacji na stronach: www.targidomiogrod.pl, www.zielonaarena.pl