mirbud
gplus
linkedin
youtube

Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych oficjalnie otwarta

Dziś w Expo Mazury rozpoczęły się: Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz targi Agro Show 2018. Gościem specjalnym Wystawy i Patronem Honorowym targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel.

O godzinie 10:05 rozpoczęła się konferencja prasowa Ministra z udziałem mediów regionalnych, ogólnopolskich i rolniczych. W obecności Ministra został też podpisany list intencyjny o współpracy między PIGMiUR a Expo Mazury.

O godzinie 11:00 na scenie w hali nr 4 dokonano oficjalnego otwarcia obu wydarzeń. W otwarciu uczestniczyli przedstawiciele zarządu PIGMiUR i Expo Mazury, Minister Krzysztof Jurgiel, sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa Zbigniew Babalski, przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji rolniczych.

Dziś (10.02.2018) oraz jutro (11.02.2018) zapraszamy do Expo Mazury w godzinach 9:00-17:00. Wystawy Agro Show są zlokalizowani w halach na parterze, część targowa Warmińsko-Mazurskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych znajduje się na I piętrze, a wejściem B z hali nr 3 można przejść do namiotu wystawowego, by obejrzeć zwierzęta.